Сонячна енергія стала вдвічі доступнішою для сімей з низьким рівнем доходів штату Нью-Йорк

Відтепер сонячна енергія стала більш доступною для малозабезпечених сімей штату Нью-Йорк, США. Минулого тижня муніципальний орган з розвитку та дослідження енергетичного ринку (NYSERDA) оголосив про запровадження програми Affordable Solar (Доступна сонячна енергія). Програма є частиною масштабної стратегії зазначеного штату щодо поширення використання серед його мешканців екологічно чистих джерел енергії, повідомляє ресурс Solarlove.org.

Суть програми Affordable Solar полягає в наступному. За її підтримки усі фінансові стимули, що стосуються розвитку сонячної енергії на території штату, автоматично подвоюються для приватних домогосподарств із низьким та середнім рівнем доходів. При цьому до таким домогосподарств відноситимуть родини, які заробляють менше 80% від середнього у штаті рівня доходу. 

Очікується, що на початковому етапі роботи програми нею скористаються до 4,500 домогосподарств. 

На сьогодні «сонячні» стимули коливаються в діапазоні від 20 до 60 центів за ват, в залежності від розташування домогосподарства на території штату. Програма Affordable Solar підвищить державну підтримку до 40 центів та $ 1,2 за ват відповідно.

NYSERDA проаналізували, що при всій привабливості та економії ресурсів, малозабезпечені домогосподарства фінансово не можуть собі дозволити витратити чималу початкову суму для встановлення сонячних систем. Програма Affordable Solar дозволить родинам подолати ці труднощі. 

На Affordable Solar виділено $ 13 млн, з яких половину витратять на покриття подвійного стимулювання сонячних проектів малозабезпечених домогосподарств, інша половина піде на розвиток муніципальних сонячних програм. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка