Sony перейде на чисту енергію до 2040 року

Технологічний гігант Sony. разом з Facebook, Google і Microsoft, приєднався до міжнародної ініціативи RE100 з переходу бізнесу на повне енергозабезпечення з відновлюваних джерел, пише Еngadget.

Sony переведе всі свої 111 підрозділів на «зелену» енергію до 2040 року, а до 2030 року частка відновлюваної енергії має сягнути щонайменше 30%. Станом на 2017 рік ця частка в структурі енергоспоживання японської компанії становила всього 5%. Раніше Greenpeace присвоїв Sony екологічний індекс D за вкрай повільний перехід до відновлюваних джерел енергії, а Amnesty Internetional звинуватила компанію в закупівлях кобальту, який видобувається в шахтах з використанням дитячої праці. Щоб досягти поставлених цілей зі 100% переходу на ВДЕ, компанія обіцяє прискорити використання «зеленої» енергії, зокрема встановили сонячні електростанції на виробничих майданчиках в Таїланді та Японії.

«Приєднавшись до RE100, ми сподіваємося внести свій вклад в розширення використання відновлюваних джерел енергії не тільки у випадку з Sony, але і в галузі в цілому», – заявив президент і головний виконавчий директор Sony Кенічіро Йошида.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка