Сонце та вітер забезпечать 20% енергії Єгипту до 2020 року

Всесвітній щорічний саміт з енергетики майбутнього (World Future Energy Summit 2015 ) ще триває (з 19 по 22 січня), а перші результати перемовин вже відомі. Особливої уваги заслуговує заява керівника Єгипту щодо розвитку відновлювальних джерел енергії країни. 

Президент Єгипту Абдель-Фаттах аль-Сісі заявив, що одним із пріоритетних планів країни є реформування енергетичного сектору та необхідність використання відновлювальних джерел енергії в умовах обмеження традиційних енергоресурсів. 

У ході обговорення президент Єгипту розповів про досить амбіційні плани щодо розвитку нетрадиційних видів енергії. Так, згідно з планами уряду, до 2020 року 20% необхідної Єгипту електроенергії мають вироблятися за рахунок енергії сонця та вітру. І це враховуючи те, що наразі частка сонячної енергетики в загальному енергобалансі країни складає всього лише 1%.

Також президент країни уточнив, що програма розвитку енергетики країни включає в себе виробництво 4,300 ГВт від електростанцій, які виробляють електроенергію з сонячної та вітрової енергії протягом найближчих трьох років.

«Доступність енергії та управління попитом на неї є одним із головних пріоритетів єгипетської програми розвитку», - заявив Ель-Сісі. Стратегічний план включає в себе реформи субсидування енергетики й буде реалізований протягом п'яти років. Крім того, голова держави також зазначив про так звану диверсифікацію традиційних джерел енергії на основі збалансованого та сталого поєднання вугілля, ядерних джерел енергії, а також природного газу й нафти.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: