Сонце може виробляти лід

Всі сприймають Сонце, як величезне джерело тепла, котре присилає на Землю частину своєї енергії і підтримує достатньо високу температуру, особливо влітку. Якраз влітку людство хоче отримувати прохолоду, а також користуватися охолодженими продуктами. І, виявляється, завдяки сонячному теплу та енергії можна влітку отримати ще й холод. 
Інженерна думка знайшла спосіб, щоб холодильні камери працювали від сонячної енергії. Це зручно і вигідно використовувати на літніх пересувних торговельних місцях, котрі можуть бути повністю автономними, але забезпечувати зберігання продуктів при низькій температурі. 

Тільки 65 Вт споживає холодильна камера, котра має ємкість 100 л. Живлення такого агрегату потребує постійної напруги 12 або 24 вольт. Таке енергопостачання забезпечує фотоелектричний модуль потужністю 160 Вт. Враховуючи його розмір, 90 см х 160 см, його можна використовувати як дашок, захист від сонця для продавця. Комплект обладнання передбачає ще акумулятор на 150 А*год і контролер для правильної і довговічної роботи системи.

3.jpg
Різні варіанти комплектації і використання передбачили інженери. Заряд акумулятора може проводитися і від стандартної електромережі, якщо вона знаходиться неподалік місця продажу.
Повністю автономний варіант роботи: модуль, акумулятор, контролер і камера показано нижче.

4.jpg
Враховуючи, що камера працює від постійної напруги 12 чи 24 В, можна використовувати тільки заряджені акумулятори, котрі замінювати по мірі використання.

5.jpg

В стаціонарному приміщенні камеру можна підключати до 12 чи 24 В, котрі дає перетворювач, приєднаний до стандартної електромережі.

6.jpg

Матеріал підготовлений Центром енергозбереження.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка