SolarGaps запустив на Київщині виробництво «розумних» жалюзі на сонячних панелях

У селі Романків(Київська область) стартап SolarGaps побудував фабрику з виробництва «розумних» сонячних жалюзі та спеціальних сонячних панелей для інших «зелених» технологій.

Як повідомляють у компанії, потужність виробництва сягатиме 15 МВт на рік, передає ain.ua.

«Це буде перша в Україні «зелена» фабрика з нульовим викидом шкідливих речовин, - наголошує СЕО SolarGaps Євген Ерік. – На даху будівлі встановимо сонячні панелі і вітряки, які повністю забезпечуватимуть виробництво необхідною електроенергією – зокрема, сонячні панелі на даху генеруватимуть близько 50 кВт-год».

Власна фабрика дозволить SolarGaps швидше виконувати замовлення. "Раніше ми купували комплектуючі для своїх жалюзі у Китаї, що суттєво гальмувало виробничий процес, - пояснює він. – На даний момент маємо близько ста замовлень — і з власною фабрикою ми їх виконаємо значно швидше».Паралельно SolarGaps розширює мережу дистрибуції, запускаємо рекламні та PR-кампанії, аби підвищити попит і збільшити виробництво до тисячі сонячних жалюзі на місяць.

На фабриці планують також виготовляти комплектуючі для відновлюваної енергетики та створити тестовий майданчик для інноваційних зелених технологій. "Ми пропонуємо компаніям тестувати на нашому обладнанні свої винаходи: вітряки, турбіни, похідні сонячних елементів і т. д. – пояснює Євген Ерік. - Плануємо пілотні проекти із збереження згенерованої у процесі експериментів енергії, що сприятиме розробці нових спільних проектів, обміну досвідом та розширенню виробництва».

На даний момент на фабриці працює 20 співробітників, але у найближчому майбутньому їх число планують збільшити до 100.

Як зазначають у SolarGaps, у будівництво фабрики було інвестовано значну частину від залучених коштів.

Раніше стартап залучив $700 000 приватних інвестицій, а також отримав грант на 1 млн євро в рамках програми Horizon 2020.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: