SolarCity пропонує міні-енергомережі власного виробництва, що працюють на сонячних батареях та акумуляторах Tesla

Інноваційний проект Ілона Маска, енергетична компанія SolarCity, нещодавно піднялася на новий рівень ведення бізнесу. Відтепер американська компанія пропонує власні енергомережі малого масштабу. Системи «microgrids» - невеликі автономні енергетичні системи, які можна встановлювати як у містах, включаючи навіть військові бази і кампуси, так і на віддалених островах, повідомляє ресурс Geektimes

Міні-система «енергетичної незалежності» включає в себе сонячні панелі, акумулятори Tesla та контрольну панель, що дозволяє управляти всією розробкою. 

2.png

У компанії пояснюють, що подібну автономну енергомережу можна використовувати як в якості додаткового джерела енергії під час неочікуваних проблем (аварія електростанції, стихійне явище в регіоні тощо), так і в якості самостійної системи.

Крім того, система може бути приєднана до мережі більшого масштабу, з подальшою оптимізацією енергопотоків, навантаження і споживання. Проте, у SolarCity запевняють, що їх міні-енергомережа самодостатня, і лише при необхідності її можна підлаштувати під роботу набагато більш масштабної інфраструктури. 

3.jpg
Розробники стверджують, що така система дозволяє отримувати електроенергію, собівартість якої нижча, ніж ціна електрики зі звичайної мережі. Тож SolarCity пропонує своїм клієнтам придбати «енергетичну свободу». 

Придбати систему можна з використанням різних платіжних програм, включаючи й такі, що не вимагають передоплати. Зараз SolarCity пропонує свої системи покупцям з усього світу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка