SolarCity побудує електроакумулюючу станцію ємністю 52 МВт∙год із акумуляторів Tesla Powerpack

Новий проект компанії SolarCity, одним із засновників якої виступає Ілон Маск, ще минулого року оголосила про готовність побудувати електроакумулюючу станцію ємністю 52 МВт-год на Гаваях, що в перспективі може стати одним з найбільших подібних об’єктів у світі, повідомляє ресурс Еlectrek.co.

Нещодавно стало відомо, що для роботи станції SolarCity закупить 520 акумуляторних систем Tesla Powerpack кожна ємністю 100 кВтгод. Як відомо, ця система доступна для замовлення промисловими споживачами, ціна за пункт досягає $250 за кВт•год. Тому загальна вартість угоди оцінюється в 13 млн доларів. 


Електроакумулюючу станцію зведуть спеціально для потреб проекту з будівництва нової сонячної ферми на Гаваях потужністю 12 МВт, за яке відповідає американська енергетична компанія Kauai Island Utility Cooperative (KIUC). Очікується, що станція SolarCity допоможе KIUC покривати попит на електроенергію, який зростає у вечірні години. 

В рамках нового співробітництва, SolarCity уклала 20-річну угоду з KIUC на предмет будівництва та обслуговування електроакумулюючої станції. З кожної кіловат-години за свої послуги компанія стягуватиме 14,5 центів.  

Наразі обидві компанії очікують погодження проекту з боку державних регулюючих органів штату Гаваї. Якщо все піде по плану, будівництво нового об’єкту SolarCity розпочне вже у квітні поточного року. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка