Славутич на 40% зменшив залежність від газу завдяки біомасі

Завдяки твердопаливній котельні потужністю 10,5 МВт, що виробляє тепло із тріски, місто Славутич зменшило свою залежність від газу на 40%. Наступний крок Славутича – встановлення біоТЕЦ потужністю 12,5 МВт електричної та 29 МВт теплової енергії. Крім того, додатково планують засадити 5 тис. га енергокультурами, які слугуватимуть джерелом біомаси.

Як повідомляє Держенергоефективності, українські міста та громади починають активно займатися питаннями енергоефективності. Нещодавно із Асоціацією ОТГ, яка об’єднала вже близько 200 органів місцевого самоврядування, було підписано Меморандум про співпрацю для широкого впровадження проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики у місцевих громадах. Енергоменеджмент / енергомоніторинг запроваджено вже у 10 ОТГ, а ще в 35 ОТГ – розробляється. Також місцеві програми здешевлення «теплих кредитів» впровадили 7 ОТГ.

У серпні перші ЕСКО-договори укладено у двох навчальних закладах Мачухівської ОТГ (с. Плоске та с. Калашники). Завдяки реалізації таких контрактів, громада вже в цьому опалювальному сезоні буде економити до 20% енергоресурсів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка