Славська ОТГ відмовилася від використання поліетиленових пакетів

Славська селищна об'єднана територіальна громада вирішила відмовитися від поліетиленових пакетів у магазинах та точках продажу товарів.

Відповідний проект рішення був прийнятий на сесії 24 жовтня, передає Leopolis.news

Славська ОТГ також звернулася до Верховної Ради України щодо вирішення питання заборони на законодавчому рівні використання поліетиленових пакетів у магазинах та точках продажу товарів.

Депутати рекомендують суб'єктам господарювання сфери торгівлі пропонувати покупцям альтернативу використанню одноразових поліетиленових пакетів - біологічні полімерні чи паперові пакети, багаторазові торбини тощо.

Відділ туризму та комунікацій Славської селищної ради зобов’язали організувати роботу з місцевими засобами масової інформації щодо висвітлення інформації про шкідливість пластикової тари та упаковки для довкілля і доцільність обмеження її використання у побуті, методи вилучення із сміттєвої маси і утилізації одноразової поліетиленової тари, переваги використання еко-безпечних пакувальних матеріалів.

Відділу освіти, культури, молоді та спорту Славської селищної ради доручили організовувати інформаційно-просвітницьку роботу в школах та дошкільних навчальних закладах громади щодо негативного впливу на довкілля від використання синтетичних пакувальних матеріалів, переваг використання еко-безпечної тари, а відділу фінансів Славської селищної ради - розробити програму матеріального заохочення зразкових суб'єктів господарювання сфери торгівлі на 2019 рік.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка