Скоротити витрати газу на 30% допоможе встановлення терморегулятора

Загальновідомо, що найбільше витрачається енергії на систему обігрівання. Для економії коштів обігрівання, варто знову звернути увагу на способи зменшення споживання теплової енергії.

Встановлення автоматичної системи регулювання подачі тепла дозволить підтримувати задану температуру приміщень при зміні зовнішньої температури. Ручне керування теплоподачею приводить до частого перегрівання приміщень або до переохолодження. Кожен градус перегрівання збільшує перевитрату тепла на 5-6%. А для доведення до комфорту переохолоджених стін потрібно більше тепла, ніж на підтримку сталої температури. Пристрій автоматичного керування дозволяє програмувати, а це дає можливість понижувати на 2-3 градуси температуру вночі на вказану кількість годин та у вихідні, при відсутності людей. Для громадських приміщень (школи, дитячі садки, адміністративні  будинки) можна досягати економії до 30%.    

Багато тепла «викидається на вітер» - при постійно відкритій кватирці або при неправильному провітрюванні через вікно. Провітрювання доцільно проводити шляхом короткочасного повного відкривання вікна. А привідкрите вікно, зазвичай, тільки збільшує охолодження радіатора під цим вікном і приводить до суттєвого збільшення подачі тепла.  

Читайте також: Рекуператори та віконні провітрювачі допомагають економити тепло

Термостатичними вентилями можна забезпечити економію в тих кімнатах, котрі використовуються рідко. Виставивши нижчу температуру на цих регуляторах, не будемо перевитрачати тепло кілька днів підряд. А коли потрібно користуватися кімнатою, регулятор слід виставити на більшу температуру.  

8.jpg

Для багатостоякових систем, в котрих циркулює багато води, виникають проблеми різних температур в приміщеннях. Для того, щоб підняти температуру в найнекомфортніших кімнатах, перегрівають всі інші. Потрібне балансування всієї системи. Це можуть провести спеціалісти, котрі встановлюють і відрегульовують систему засувок так, щоб подача теплоносія по різних стояках давала однакову температуру в кожній квартирі. Процес регулювання може займати кілька днів, але в результаті отримується економія тепла і коштів.

Читайте також: Розробка вінницького винахідника зробить платежі за компослуги справедливими

Не варто економити на відсутності утеплення труб, особливо в підвалах та на горищах. Тут може втрачатися досить багато тепла.

Недорогими способами можна зекономити досить великі кошти на опаленні. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка