Сінгапур планує до 2030 р. вловлювати 2 млн тонн вуглецю

Сінгапур планує випробувати технологію вловлювання вуглецю, яка до 2030 р. здатна вловити щонайменше 2 млн тонн викидів, інформує Reuters. Випробування цієї технології планується на острові Джуронг, де локалізовані нафтохімічні заводи Royal Dutch Shell та Exxon Mobil.

Рада економічного розвитку Сінгапура також поставила перед сектором енергетики та хімічної промисловості мету до 2030 р. збільшити виробництво екологічно безпечних продуктів у 1,5 раза у порівнянні з рівнем 2019 р.

Уряди та компанії прискорюють пошук способів скорочення викидів та стримування глобального потепління до середини століття, відмовившись від викопного палива та збільшуючи інвестиції у відновлювані джерела енергії.

Shell заявила у вівторок, що планує побудувати установку з перероблення піролізної оливи, щоб перетворювати пластикові відходи на хімічну сировину на своєму нафтохімічному комплексі в Сінгапурі, що є частиною переходу від нафти й газу до відновлюваних джерел та низьковуглецевої енергії.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка