Сільську амбулаторію на Харківщині забезпечує електроенергією сонячна станція на трекері

У селищі Велика Рогань(Харківська область) біля місцевої амбулаторії встановили сонячні панелі на трекері.


СЕС потужністю 5кВт змонтували на пристрої, який стежить за сонцем і підвищує генерацію «зеленої» електроенергії в рамках співпраці з Благодійним фондом "Здоров'я для всіх", передає Слобідський край.

«Ми вже співпрацювали з цим фондом у попередні роки, - розповідає заступник голови Роганської селищної ради Микола Котелевець. - І коли шукали нові можливості для громади, то натрапили в Інтернеті на новий проект з альтернативної енергетики, написали заявку і перемогли».

З використанням трекера виробництво електроенергії сонячною станцією збільшується на 25-45% порівняно зі звичайним наземним розміщенням панелей, продовжує він.

«Завдяки трекерній системі СЕС забезпечуватиме енергопотреби амбулаторії, яка обслуговує близько 3500 жителів селища, на 80%, - зауважує Микола Котелевець. - Приміром, рентгенапарат через недостатню потужність фази живиться від звичайної електрики».

Як повідомив інженер амбулаторії Ігор Мельников, за неповний місяць медзаклад зменшив споживання електроенергії завдяки сончній станції з 400 кВт-год до близько 100 кВт-год.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка