Сільські громади отримають нову енергетичну ініціативу

У Харківській області проводять дії, направлені на сприяння зменшенню споживання енергетичних ресурсів в територіальних громадах. Цим займаються Регіональний центр міжнародних проектів і програм та Українська ініціатива підвищення впевненості Агенції США з міжнародного розвитку (USAID).   

Зустріч партнерів проекту відбулася в Інституті сталого розвитку. Від  Агенції США з міжнародного розвитку (USAID) була присутня  Аліса Хенсон – регіональний менеджер проектів Української ініціативи підвищення впевненості.

2.jpg
фото з сайту intprog.kh.ua

Планують реалізувати до п’яти спільних проектів із підвищення енергоефективності в сільських громадах Харківщини в рамках реалізації програми «Місцеві партнерські ініціативи для локальної енергоефективності», що впроваджується Регіональним центром міжнародних проектів і програм та Інститутом сталого розвитку.

Читайте також: 76% українців цікавляться альтернативною енергетикою та енергозбереженням 

Директор Регіонального центру міжнародних проектів і програм, Станіслав Ігнатьєв, об’єднує ресурси зацікавлених організацій з метою досягнення спільних задач із підвищення енергоефективності на селі. 20 експертів у галузі енергоефективності та енергозбереження будуть задіяні в проекті. Вони працюють в Харківській, Дніпропетровській та Полтавській областях. Будуть долучені також науковці, представники бізнесу та службовці, котрі працюють у галузях ефективного використання енергетичних ресурсів. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка