Siemens пропагує енергоощадність

Польське місто Битом отримало хорошу пропозицію від відомої фірми Сіменс (Siemens), завдяки котрій отримає економію тепла та енергії. 
 
Проект на правах публічно-приватного партнерства буде реалізовано в 17 будинках, котрі належать освітній галузі. Планується зниження споживання тепла на 48%.

Зазвичай, енергоспоживання муніципальних установ щорічно потребує досить великих коштів. Міста шукають способу економії. В Битомі знайшли інноваційний спосіб довготермінової оптимізації споживання енергії.

Укладена Угода між мерією і фірмою Сіменс. Передбачено модернізацію енергетичної системи будівель освіти і впровадження системи впорядкування споживанням. Передбачена довготермінова співпраця. 
                                     
Реалізація економії покладається на інтегровану систему подачі енергії, котра дозволяє проводити грамотний розподіл енергії, моніторинг споживання, в т.ч. з виводом даних для перегляду на монітори. 

Завдяки оптимізації параметрів роботи енергетичної системи та експлуатації всіх інсталяцій в цих будівлях, Сіменс гарантує зниження споживання в 17 будівлях на рівні 48% для теплової енергії та в межах 20% для електроенергії. Економія тепла добивається завдяки системі керування температурою. Моніторити роботу будуть в Центрі Керування Енергією Сіменса у Варшаві. Комунальні служби міста Битом будуть мати дистанційний доступ до цієї системи. 

Роботи будуть виконані протягом року за 50 млн. злотих (195 млн. грн). Угода на 15 років. Фінансування цього проекту на 83% буде проведено за рахунок коштів, отриманих від економії, котру реалізує фірма Сіменс. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка