Siemens поставить трансформатори для 14 українських підстанцій

В Україну поставлять трансформатори струму 330 кВ виробництва Siemens для 14-ти підстанцій.

Відповідний контракт уклали оператор системи передачі НЕК «Укренерго» та ТОВ «Сіменс Енергетика», передає expro.com.ua

«Дочірня компанія Siemens Energy AG в Україні – ТОВ «Сіменс Енергетика» – поставить 95 однофазних трансформаторів струму 330 кВ типу SAS виробництва заводу Trench Germany GmbH для 14 підстанцій НЕК «Укренерго», - йдеться у повідомленні. - Контракт на постачання обладнання на 1,459 млн євро був підписаний 16 вересня».

Трансформатори німецького виробництва будуть встановлені на таких підстанціях: «Побузька», «Рудна», «Молочанська», «Зоря», «Феросплавна», «Українка», «ВДГМК», «Подільська», «Херсонська», «Усатове», «Аджалик», «Новоодеська», «Степова» та «Суми північна».

«Придбання обладнання для підстанцій «Укренерго» проводиться за кредитні кошти Світового банку за пакетом UE/20В «Поставка трансформаторів струму 330 кВ» у межах Другого проекту з передачі електроенергії», - наголошує оператор системи передачі.

За даними системного оператора, гарантійний термін роботи трансформаторів становитиме щонайменше 30 років, поставка обладнання очікується влітку 2022 року.

Як зазначили в «Укренерго», на поставку відбувалися міжнародні конкурсні торги, в яких, окрім Siemens, брали участь ще чотири компанії з Італії та Китаю. У результаті торгів економія склала майже €400 тис від очікуваної вартості.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка