Siemens побудує в Єгипті електростанції на суму €10 млрд

Компанія Siemens уклала нещодавно з урядом Єгипту контракт на будівництво електростанцій. Німецький концерн будуватиме на півночі країни газо- і паротурбінні електростанції потужністю в 4,4 ГВт. Крім того, в договорі йдеться про будівництво вітрових електростанцій потужністю 2 ГВт, повідомляє ресурс Deutsche Welle

Всесвітньовідомий концерн уклав також ряд інших угод, що являють собою протоколи про наміри. Загальна ж вартість «електроугод» становить понад €10 млрд. 

«Економічна активність в Єгипті важлива в тому числі й для того, щоб на тлі терористичних загроз привнести в країну стабільність», - зазначив міністр економіки ФРН Зігмар Габріель (Sigmar Gabriel), який також був присутній на підписанні контрактів в Шарм-ель-Шейху.

Проте, навіть в умовах складної ситуації в країні, уряд Єгипту поставив завдання довести іноземні інвестиції до суми у вісім мільярдів євро в нинішньому фінансовому році. 

Наразі відомо, що крім договорів з Siemens, Каїр уклав різні угоди з компаніями General Electric (США), BP plc (Великобританія) і Eni (Італія).

Зокрема, американська компанія General Electric (GE) минулого тижня оголосила про підписання контракту з урядом Єгипту на поставку 2,6 ГВт генеруючих потужностей. Представники компанії заявили, що здійснять поставку 34 своїх газових турбін, частина яких, як очікується, почне виробництво електроенергії вже в травні цього року, а також 12 великих газових турбін для установки на 15 електростанціях по всьому Єгипту.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка