Siemens побудує у Британії морський вітропарк потужністю 3,1 ГВт

Біля східного узбережжя Великобританії побудують морський вітропарк потужністю 3,1 ГВт.

Проект East Anglia Hub реалізує Siemens Gamesa Renewable Energy — дочірня компанія німецького конгломерату Siemens Energy AG, передає hightech.plus

Наразі компанія отримала дозвіл на поставку і установку морських вітрогенераторів на $9 млрд. Передбачається, що до 2026 року East Anglia Hub збільшить вироблення екологічно чистої енергії до 3,1 ГВт і забезпечуватиме енергопотреби понад 2,7 млн житлових будинків.

Будівництво очолить ScottishPower Renewables - енергетична компанія керуватиме ланцюжком поставок і стежити за процесом монтажу і підключення вітряків. А за експлуатацію готових об'єктів відповідатиме іспанська компанія Iberdrola.

Siemens Gamesa поставить більше 200 вітрогенераторів нового покоління — потужність кожного складе 14 МВт. Поставки генераторів розділяться на три електростанції — East Anglia 1 North потужністю 800 МВт, East Anglia 2 і East Anglia 3 потужністю 900 і 1,4 ГВт відповідно.

Під час будівництва ВЕС буде створено понад 3,5 тис. тимчасових робочих місць і близько 100 постійних місць для кваліфікованих інженерів, які обслуговуватимуть East Anglia Hub.

Зараз проект проходить стадію фінального узгодження - будівництво East Anglia 3 на 1,4 ГВт вже підтверджено, як і попередні дві черги. Якщо державні регулятори схвалять весь пакет документації по проекту, активна фаза будівництва почнеться у 2023 році і буде завершена до кінця 2026 року. Сукупно ці три вітропарки забезпечуватимуть 7,5% потреб Великобританії в електроенергії до 2040 року.

"Зараз офшорна енергетика — це одна з найдешевших форм відновлюваної енергії, і підхід, який ми застосовуємо з East Anglia Hub — разом з SGRE — демонструє, наскільки ми далеко просунулися у цій галузі і як ми виконаємо поставлену урядом мету в 40 ГВт морської вітроенергетики протягом наступного десятиліття», - заявив керуючий директор Iberdrola Джонатан Коул.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка