Siemens Gamesa запускає виробництво турбін у Франції та збудує там вітропарки потужністю 1 ГВт

Компанія Siemens Gamesa отримала замовлення на поставку вітрових турбін та 15-річний контракт на обслуговування прибережної електростанції Fécamp. Вітроелектростанція потужністю 497 МВт, розташована у Нормандії та буде оснащена 71 морськими вітровими турбінами. Кожна турбіна SWT-7.0-154 має потужність 7 МВт. Ці турбіни будуть виготовлятися на заводі вітрогенераторів, який Siemens Gamesa планує побудувати в місті Гавр, Франція. Загалом, компанія виготовить на цьому заводі компоненти для двох проектів загальною потужністю майже 1 ГВт.

На ділянці в 20 гектарів у порту міста Гавр розташують завод з виготовлення компонентів вітрових електростанцій. Підприємство Siemens Gamesa стане першим у світі, що виготовлятиме лопаті та гондоли для вітрових турбін під одним дахом. Проект дозволить створити майже 750 робочих місць для місцевих.

Цей вітрогенераторний завод є найбільшим промисловим проектом у французькій відновлюваній енергетиці і буде використовуватися для постачання вітрових проектів Siemens Gamesa у Франції та, можливо, за кордоном. Завод має запрацювати в кінці 2021 року чи на початку 2022 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: