Siemens Energy і Porsche почнуть виробляти "зелене" паливо в Чилі

У Чилі запускають виробництво синтетичного кліматично-нейтрального паливо (e-палива).

Пілотний проект реалізують німецький виробник енергетичного обладнання Siemens Energy AG і виробник преміальних автомобілів Porsche, передає interfax.com.ua

"Зелене" паливо буде вироблятися з використанням технології MTG ("метанол у бензин") за ліцензією ExxonMobil. Для виробництва синтетичного метанолу буде застосовуватися водень, отриманий з використанням енергії вітру.

«Чилі володіє необхідними для розвитку вітроенергетики кліматичними умовами», - відзначають компанії-партнери.

Основним покупцем e-палива стане Porsche. Партнерами компаній також виступлять AME, чилійська нафтова компанія ENAP і італійська Enel у якості співзасновника підприємства концентруватиметься на питаннях вітроенергетики та електролізу.

"Е-паливо, що отримується з відновлюваних джерел енергії, підходить для автомобілів Porsche і дає нашим клієнтам можливість використовувати звичайні двигуни внутрішнього згоряння та гібридні електромобілі, майже не впливаючи при цьому на клімат планети», - заявив глава Porsche Олівер Блюм.

Влада Німеччини виділила Siemens Energy грант на суму 8 млн євро на реалізацію проекту у рамках національної стратегії з переходу на водневе паливо.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка