Сербія планує побудувати сонячні станції на закинутих вугільних шахтах

У Сербії планують встановити сонячні електростанції комунального масштабу на закинутих вугільних шахтах.

Про це заявив міністр енергетики і гірничодобувної промисловості Петар Джокіч, передає balkangreenenergynews.com

СЕС побудують на покинутих кар'єрах вугледобувного і генеруючого комплексу Rite Ugljevik, який працює у складі державної енергетичної компанії «Електроенергетика Республіки Сербської"(ERS).

«Республіка має намір збільшити обсяг інвестицій в енергетичний сектор у майбутньому і планує побудувати нові вітряні електростанції, сонячні електростанції і гідроелектростанції, - говорить Петар Джокіч. - ERS стане важливою компанією для реалізації цих інвестицій».

За словами міністра енергетики, будівництво сонячних електростанцій обговорювалося з керівництвом Rite Ugljevik. «Ми говорили про рекультивацію земель, на яких раніше видобувалося вугілля, і можливості установки на них великих сонячних електростанцій, а також у декількох інших місцях у Сербії, - зазначив він. - Перший етап реорганізації ERS завершився поділом дистриб'юторських фірм, і протягом наступного року піде реструктуризація виробничих фірм».

За словами Петара Джокіча, Сербія знаходиться під тиском Енергетичного Співтовариства і глобальних подій через зміни клімату, які включають заходи зі скорочення викидів. «Попереду важкі часи для всіх теплових електростанцій у світі, тому що мета полягає у тому, щоб припинити виробництво енергії з вугілля, що також означає закриття вугільної теплової електростанціх у місті Углевік, - каже він. - Республіка Сербська зробить все, щоб ТЕС Углевик працювала якомога довше, тому було важливо завершити проект десульфурації(знесірчування)».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка