Селище на Дніпропетровщині привчають до екосумок на кошти німецького гранту

Селище міського типу Кринички(Дніпропетровська область) активно відмовляється від пластикових пакетів на користь екосумок з агроволокна.

Безпечні для навколишнього середовища торбочки розповсюджує громадська організація "Корінь екології", передає gorod.dp.ua

"Брендовані сумки реалізуємо різними способами: продаємо в місцевих магазинах, на свята, - розповідає співзасновник ГО Михайло Троценко. - За кілька місяців пристроїли у хороші руки 600 екосумок».

У вересні громадська організація планує у Криничках роздати безкоштовно близько тисячу екосумок, які були закуплені на кошти виграного гранту від Німецької асоціації міжнародного співробітництва.

«У 20 місцевих магазинах по понеділках і по неділях будуть безкоштовно роздавати екосумки для використання на постійній основі – замість пакетів, - пояснює Михайло Троценко. - На фасадах магазинів, які приєднаються до ініціативи, висітиме спеціальна наклейка, а акція триватиме поки сумки не закінчаться».

Екосумка дуже якісна і зручна, каже продавщиця Яна. «У нашому магазині екоторбинки дуже добре розбирають, - розповідає вона. - На велосипеді він не розірветься, не протреться та й в руках носити теж зручно".

Місцевий житель Криничок Андрій Денисенко теж ходить за покупками з екосумкою. "Ця сумочка екологічно чиста і не забруднює навколишнє середовище, - каже він. - Нам потрібно дбати про місце, де живемо".

На додачу, екоактивісти провели у Криничка кілька тренінгів для чиновників і підприємців про важливість сортування сміття, а зараз готуються до встановлення контейнерів для роздільного збору сміття.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка