Села на Вінниччині вибороли на конкурсі 600 тис грн на екопроекти

Шість сіл Тростянецького району Вінницької області вибороли на обласному конкурсі розвитку територіальних громад понад 600 тисяч гривень на реалізацію проектів екологічного спрямування.

Як уточнила депутат Вінницької обласної ради Лариса Білозір, громади-переможці витратять отримані кошти на придбання контейнерів для роздільного збирання побутових відходів та облаштування відповідних майданчиків, передає Голос України

Також заплановано озеленення територій, проведення низки екологічних заходів, спрямованих на поширення інформації про дотримання норм закону "Про відходи", який забороняє з 1 січня 2018 року захоронювати на полігонах необроблені побутові відходи.

За словами Лариси Білозір, на вирішення екологічних проблем Тростянецького району буде залучено ще понад 500 тисяч гривень спонсорських грошей.

«Левову частку з цієї суми нададуть представники бізнесу, які переймаються проблемами розвитку територіальних громад, - уточнила вона. – Зокрема, згоду на надання коштів дали керівники підприємств, на яких працюють мешканці Тростянецького району».


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка