Seabin – компактна установка для збору плаваючого у воді сміття

Питання очищення водойм, у тому числі океанів, від різноманітного сміття ще й досі залишається відкритим. Влітку поточного року 20-річний голландський студент оголосив про свою готовність запустити в 2016 році унікальну систему очищення світового океану від пластикового забруднення. Проте, як і всі інші подібні ідеї, габаритна система вимагає чималого фінансування. 

Двоє дизайнерів з Австралії вирішили зробити хоча б щось для вирішення цієї проблеми, створивши автоматизований колектор Seabin для збору відходів на поверхні води, повідомляє Gizmag.com.


Прилад всмоктує воду з плаваючим на її поверхні сміттям, яке потрапляє в спеціальну сумку з екологічного волокна. Далі вода піднімається по трубці, закріпленої на дні установки, вгору і проходить через насос, встановлений на березі або причалі, а потім повертається у водойму або море. Сумка, в яку потрапляє пластик, легко виймається з приладу за допомогою ручки.


Більше того, за допомогою спеціально встановленого сепаратора Seabin може очищати воду від шкідливих домішок.

Звичайно, що така система фільтрації моди зовсім не підійде для використання у «океанічних масштабах». Але, приміром, на приватних пляжах або яхт-клубах її можна біло б використовувати. 


Seabin може функціонувати 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Контролювати його роботу може лише одна людина.

Наразі австралійці збирають кошти на платформі Іndiegogo для масового запуску новинки. З необхідних $230 тис. розробники вже зібрали більше $136 тис. 

Попередня вартість установки - $3,825. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка