Саудівська Аравія збудує найбільше в світі енергосховище ємністю 1300 МВт*год

На Міжнародному саміті Global Digital Power 2021 Дубаї Huawei і будівельна фірма SEPCOIII підписали договір про участь в енергетичному проекті «Red Sea New City». Обидві компанії допоможуть Саудівській Аравії забезпечити безперебійною відновлюваною енергією новий економічний центр, який будується на березі Червоного моря, інформує Хайтек.

За словами представників Huawei, йдеться про проект зберігання чистої енергії ємністю 1300 МВт*год. Це буде найбільше в світі сховище, яке допоможе диверсифікувати економіку Саудівської Аравії і знизити її залежність від нафти.

Спільно з китайською будівельною компанією SEPCOIII телекомунікаційний гігант візьме участь у великому енергетичному проекті Red Sea, в рамках якого ведеться будівництво сонячної електростанції потужністю 400 МВт. Huawei візьме на себе цифрові технології, необхідні для оптимізації управління енергосистемою станції, яка забезпечить чистою енергією місто майбутнього Неом.

Уряд Саудівської Аравії виділив 26 500 кв. км і $500 млрд на проект розумного міста Неом уздовж узбережжя Червоного моря, біля кордонів з Йорданією і Єгиптом. Він повинен стати прикладом можливості ефективного переходу від нафти до високих технологій і залучити міжнародних інвесторів та інноваторів. Місто будується з нуля і отримає правову і фінансову незалежність від держави. Перший етап проекту планується завершити до 2025 року.

В рамках проекту по диверсифікації економіки на тлі падіння попиту на нафту Саудівська Аравія також виділила в 2020 додаткові $20 млрд на розвиток технологій штучного інтелекту протягом десяти років. Проект стане частиною глобальної стратегії Vision 2020 року, ініційованої принцом Мухаммедом ібн Салман Аль Саудом.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка