Саудівська Аравія побудує плавуче місто на 100% чистої енергії

Саудівська Аравія побудує плавуче місто, який буде функціонувати на 100% чистій енергії.

Про створення OXAGON у рамках проекту NEOM оголосив наслідний принц Мохаммед бін Салман, передає hightech.fm

Восьмикутне місто буде плавати біля узбережжя Червоного моря.

«OXAGON втілить принципи життя у гармонії з природою і стане одним з найбільш технологічно просунутих логістичних центрів у світі з сучасним інтегрованим зв'язком з морськими портами і аеропортами, - йдеться у повідомленні. - Все буде працювати на 100% чистої енергії».

Місто також буде оснащено найсучаснішими технологіями - Інтернет речей, синтез людини та машини, штучний інтелект та робототехніка. У OXAGON буде налагоджене стійке виробництво, зокрема, продуктів харчування, автономна мобільність, а також цифрове виробництво, включаючи телекомунікації, космічні технології і робототехніку.

Наразі не уточнюється, скільки коштуватиме будівництво цього надзвичайно футуристичного міста. Однак згадується, що місто буде тісно співпрацювати з NEOM для надання послуг.

NEOM - проект розумного і туристичного транскордонного міста, яке за планом буде розташоване на крайньому північному заході Саудівської Аравії, у Табуці. Воно повинне включити також і морську територію, розташовану біля єгипетського і йорданського кордонів. Передбачається, що NEOM надасть безліч інвестиційних можливостей на території загальною площею в 26 500 км2 і буде простягатися на 460 км уздовж узбережжя Червоного моря.

Однією з основних цілей проекту є пошук шляхів співпраці та фінансових вкладень з широкою мережею міжнародних інвесторів та інноваторів, а також націлений на орієнтацію на передові галузі та технології.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка