Саудівська Аравія планує побудувати сонячні станції потужністю 1200МВт

Саудівська Аравія планує побудувати чотири сонячних електростанції загальною потужністю 1200 МВт.

Про це йдеться у кваліфікаційному запиті оголошеному Міністерством енергетики Саудівської Аравії для компаній (Special Opening Quotation - SOQ), які бажають брати участь у третьому етапі реалізації національної програми розвитку поновлюваних енергетичних ресурсів, передає Енергореформа.

Документ передбачає введення в експлуатацію спочатку двох СЕС потужністю 80 і 120 МВт, а потім ще двох – потужністю 300 і 700 МВт у різних частинах країни.

«Одна з головних умов тендеру - вимога використовувати місцеві ресурси, матеріали і послуги в обсязі не менше 17% від загальних показників при реалізації проектів, - пояснив представник міністерства. - Визначати і контролювати цю частку будуть компетентні відомства».

Перший етап програми зі створення об'єктів відновлюваної енергетики у Королівстві стартував в 2017 році і завершився введенням в експлуатацію сонячної електростанції Сакака потужністю 300 МВт, а також будівництвом вітряної електростанції Дума аль-Джендаль потужністю 400 МВт, яка буде запущена в експлуатацію найближчим часом.

У червні 2019 року міністерство оголосило про початок другого етапу національної програми, що включає будівництво 6 сонячних електростанцій загальною потужністю 1470 МВт. Заявки в рамках цього етапу прийматимуться до 20 січня і 3 лютого 2020 року.

Прийом заявок SOQ в рамках третього етапу завершиться 6 лютого 2020 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: