Samsung планує до 2020 року збільшити густину енергії автомобільних акумуляторів в 2 рази

Компанія Samsung оголосила про розробку літій-іонних акумуляторів, які вже до 2020 року дозволять електромобілям проїхати 600 км (близько 373 миль) на одному заряді, повідомляє сайт techon.nikkeibp.

Акумулятори, які компанія почне реалізувати цього року, забезпечують дальність поїздки електрокарів без підзарядки 300 км. А нові акумулятори матимуть вдвічі більшу густину енергії, ніж випущені в 2016 році.
Віце-президент і керівник групи маркетингу і планування продукції Samsung Зін Парк (Zin Park) показав план розробки акумуляторів на 7-й Виставці перезаряджувальних акумуляторів, яка проходила з 2-4 березня в Токіо, Японія.

Літій-іонні акумулятори для електромобілів Sаmsung SDI використовують в якості позитивного матеріалу електрода потрійний матеріал (Ni-Mn-Co: нікель-марганець-кобальт) і графіт в якості негативного електродного матеріалу. Парк сказав, що шляхом удосконалення матеріалів, збільшиться діапазон приводу до 500 км вже до 2018 року. Зокрема, компанія планує контролювати діаметри частинок позитивно- і негативно-електродних матеріалів і підвищити ступінь кристалічності графіту.
Крім того, Samsung збільшить ємність акумулятора за рахунок використання нових електродних матеріалів і додатково збільшить дальність поїздки електрокара до 600 км приблизно до 2020 року. Samsung також планує підвищити пропускну здатність за рахунок збільшення відносного вмісту нікелю в потрійному позитивному матеріалі електрода.
Samsung розглядає використання електродного матеріалу на основі оксиду літію-нікель-кобальт-алюмінію (NCA), який, як очікується, забезпечить високу продуктивність. Що стосується негативного електродного матеріалу, він планує замінити графіт кремнієм (Si) – для збільшення пропускної здатності. Компанія очікує, що акумулятори відповідатимуть технічним вимогам, встановленим Verband der Automobilindustrie (VDA).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка