Саморобний сонячний колектор встановлено в львівській школі

В кінці червня, на закінчення акцій у Львові, приурочених до Європейського тижня сталої енергії, запрацювала ще одна сонячна водонагрівна система. На цей раз Екоклуб з Рівного допоміг реалізувати проект в школі «Надія». 
Протягом кількох днів біля школи йшла підготовча і просвітницька робота з усіма бажаючими долучитися до виготовлення колектора. Для виготовлення колектора використані доступні матеріали: дерев’яні рами, сталеві листи, водопровідні труби, скло.

1.jpgСонячний колектор дає ефективний спосіб отримання тепла від сонця і перетворення його в тепло води. Не використовується при цьому газ (гаряча вода від котла чи колонки) чи вугілля (гаряча вода від електробойлера, котрий споживає електроенергію від ТЕЦ). Суттєво зменшуються викиди парникових газів, покращується екологія.

Читайте також: Український винахідник розробив унікальний вітрогенератор
Інструктор тренінгу, Віталій Шрамко, спочатку навчився в Німеччині цієї справи. Має вже кілька десятків послідовників в Україні. Кожен учасник тренінгу зможе реалізувати подібну конструкцію самостійно для своїх потреб.

Допомогу у проведенні тренінгу і у впровадженні проекту надали Асоціація «Енергоефективні міста України» за фінансування USAID MERP.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка