США знизили на 50% податок на водневі автомобілі

У американському штаті Вашингтон знизили на 50% податок з продажів при покупці електромобіля на водневих паливних елементах.

Відповідний законопроект сенатора Бреда Хокінса №5000 про просування водневих транспортних засобів підписав губернатор штату Джей Інслі 3 травня, передає glavcom.ua

Закон розрахований на вісім років.

«Наша держава все ще перебуває у зародковому стані щодо електромобілів, тому я думаю, що корисно просувати різні типи транспортних засобів з нульовим рівнем викидів: як на акумуляторних батареях, так і на водневих паливних елементах, – сказав сенатор від 12-го округу штату Вашингтон Бред Хокінс. - У Вашингтона є потенціал стати ключовим виробником поновлюваного водню».

Законопроект №5000 був прийнятий Сенатом США у березні 2021 року, а Палатою представників – у квітні, і у травні офіційно отримав статус закону.

Враховуючи, що перші водневі заправні станції у Вашингтоні, як очікується, будуть введені в експлуатацію до 2022 року, законопроект дозволить у цілому 650 автомобілям отримати 50% звільнення від податку з продажів у 2023-2029 фінансових роках.

«Хоча водневі автомобілі є новими на ринку і трохи дорожчими через відсутність масового виробництва, вони мають величезні перспективи, враховуючи, швидкість заправки і обмежену інфраструктуру, необхідну для доставки палива на станцію, - каже Бред Хокінс. – Мій законопроект допоможе встановити важливий паритет між електромобілями на водневих паливних елементах і традиційних електрокарів, які заряджаються електроенергією».


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка