США заплатять $1 млн тому, хто придумає найефективніший спосіб отримання енергії з морських хвиль

Міністерство енергетики США вирішило по-новому підійти до розвитку енергії морських хвиль, яка поки що помітно пасує поряд зі своїми найближчими «сусідками» - сонячною та вітровою енергією. Тема видобутку кінетичної енергії з морських хвиль є особливо актуальною для США, адже близько 50% американців проживають неподалік від узбережжя океану. То чому б не скористатися цим природним привілеєм?! 

З метою розвитку більш ефективних та дешевих способів видобутку енергії морських хвиль Міністерство енергетики США розробило ініціативу Water Power Program, в рамках якої буде проведено спеціальний конкурс з пошуку спеціалістів у галузі «хвильової енергетики», як повідомляє CleanTechnica

Очікується, що вже в наступні півтора року за результатами конкурсу Wave Energy Prize витрати на видобуток енергії морських хвиль скоротяться вдвічі. Конкурс триватиме 18 місяців, протягом яких програма Water Power розшукуватиме спеціалістів чи просто винахідників, які будуть здатні створити дешевші та економічні пристрої з видобутку «хвильової енергії».  

За результатами 18-місячного конкурсу його учасники отримають унікальну можливість не лише розробити, але й створити та протестувати власні винаходи на воєнній базі надводних сил  ВМС США в Меріленді (штат Вашингтон), де створено спеціальний басейн для дослідів «Кардерок».

4.jpg

Переможець конкурсу отримає винагороду у більш ніж $1 млн. 

Реєстрація на участь у конкурсі відкриється у квітні цього року, проте відповідної інформації з детальними умовами на сайті Wave Energy Prize ще немає. Тож організатори пропонують перевіряти оновлення інформації ближче до початку конкурсу.

По темі: Британці розробили новий спосіб отримання дешевої електрики від хвиль океану

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка