США планує встановити 14,5 ГВт систем зберігання енергії за три роки

США планує ввести в експлуатацію більше 14,5 ГВт систем зберігання енергії з 2021 по 2024 рік.

Про це повідомив статистичний підрозділ Міністерства енергетики США - Управління енергетичної інформації США – EIA) у своєму звіті "Щорічний електрогенератор", передає world-energy.org

«9,4 ГВт буде встановлено спільно з сонячними станціями і 1,3 ГВт з вітряними електростанціями або генераторами на викопному паливі, - йдеться у повідомленні. - Решта 4 ГВт запланованих акумуляторних батарей будуть розміщені на окремих майданчиках».

Як зазначають у EIA, історично більшість систем зберігання енергії США були розташовані на автономних об'єктах, при цьому 71% з 1,5 ГВт працювали у кінці 2020 року автономно і тільки 29% спільно.

«Більшість автономних систем зберігання енергії були заплановані або побудовані на ринках електроенергії, які регулюються регіональними організаціями передачі (RTOS) і незалежними системними операторами (ISO), - зазначили у статистичному підрозділі Міністерства енергетики США. - З акумуляторних систем загального призначення, які, як було оголошено, будуть підключені до мережі з 2021 по 2024 рік, 97% працюватимуть автономно і 60% спільно у регіонах RTO/ISO».

Більше 90% запланованої потужності систем зберігання енергії за межами регіонів RTO та ISO буде розміщено спільно з сонячними фотоелектричними установками.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка