США інвестують $100 млн у відмову від дизельного палива

США інвестують 100 мільйонів доларів у відмову від дизельного палива і впровадження водневих паливних елементів для вантажних перевезень на далекі відстані.

Про це йдеться у новому п'ятирічному плані, оприлюдненому Міністерством енергетики США у жовтні, передає energosmi

«Наразі Міненерго об'єднало два консорціуми, що працюють над зниженням вартості та поліпшенням характеристик електролізерів та паливних елементів для важких умов експлуатації, - пояснив заступник міністра енергетики США з питань енергоефективності та відновлюваних джерел енергії Деніел Сіммонс. – Ми повинні прискорити впровадження водневих паливних елементів для далеких перевезень по всій країні».  

Зокрема, один з консорціумів - «H2NEW» - відповідатиме за створення великомасштабних, довговічних, ефективних і доступних електролізерів, які виробляють водень з електрики і води.

Це оголошення було зроблено лише через день після того, як Національна коаліція вантажівок з нульовим рівнем викидів направила до Конгресу відкритий лист, який закликає до виділення більше двох мільярдів доларів для придбання ZET, який прискорює виробництво і розгортання десятків тисяч автомобілів з нульовим рівнем викидів у вантажних автомобілях США протягом п'яти років.

Примітно, що раніше Сполучені Штати дуже повільно включали чисту енергію у пакети стимулів. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка