США і Китай домовилися спільно боротися проти змін клімату

США і Китай домовилися про співпрацю у галузі зміни клімату після двох днів зустрічей на високому рівні у Шанхаї.

Про це йдеться у спільній заяві, яка стала результатом дводенних переговорів (15 і 16 квітня) між спеціальним посланником президента США по клімату Джоном Керрі і спеціальним посланником Китаю зі зміни клімату Се Чженьхуа у Шанхаї, передає nikvesti.com

«Кліматичну кризу необхідно вирішувати серйозно і невідкладно, - йдеться у заяві. – Лише працюючи разом Сполучені Штати і Китай можуть прискорити виконання Паризької угоди».

Китай є найбільшим у світі джерелом викидів вуглецю, тому участь китайського уряду є життєво важливою частиною будь-якого успішного плану з подолання кліматичної кризи.

«Обидві сторони визнають, що зміна клімату є серйозною і невідкладною загрозою виживанню і розвитку людства, — заявили у Міністерстві екології та навколишнього середовища Китаю. - Китай і США співпрацюватимуть з іншими сторонами для вирішення кліматичної кризи».

У міністерстві також заявили, що дві країни будуть «і далі зміцнювати обміни і співробітництво у таких областях, як сприяння переходу до екологічних і низьковуглецевих технологій, а також підтримувати енергетичний і низьковуглецевий розвиток країн, що розвиваються».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка