США до 2050 року планує збільшити видобуток енергії вітру до 35%

Уряд США робить ставку на розвиток вітрової енергетики, оголосивши нещодавно, що даний вид «зеленої» енергії до 2050 року може давати до 35% електрики країни. Про це йдеться у звіті Міністерства енергетики США, повідомляє науковий портал Ecoindustry.

Зокрема у документі зазначається, що «вітрова енергетика залишається одним з кращих рішень Америки, яке дозволяє отримувати недорогу, поновлювану енергію з низьким рівнем забруднення. При цьому зростає кількість ринків, на яких така енергетика може стати найдешевшим джерелом доступної енергії».

Як повідомляє адміністрація країни, завдяки вдосконаленим технологіям вітрова енергетика стала більш надійним і дешевим джерелом, що призвело до того, що вона стала швидкими темпами поширюватися по всій країні. Крім того, в звіті подається прогноз, що вартість даного виду «зеленої» енергії може знизитися на 37% до 2050 року, при цьому економія серед споживачів до того часу складе $14 млрд на рік.

Проте варто зазначити, що наразі вітрова енергетика генерує лише 4,5% електрики США. Очікується, що цей показник виросте більш ніж в два рази і до 2020 року складе 10%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка