Швейцарці запускають виробництво інноваційної сонячної черепиці

Швейцарський виробник обладнання для фотоелектричної промисловості запускає виробництво інноваційної сонячної черепиці як покрівельного матеріалу преміум-класу.

Про наміри розширити модельний ряд повідомила компанія Meyer Burger, передає ecotechnica.com.ua

Сонячна черепиця дозволить створювати фотоелектричні системи на будівлях, особливості даху яких не дозволяють монтувати стандартні модулі.

Щоб прискорити вихід на ринок нового продукту, швейцарський виробник придбав всі права інтелектуальної власності на готове сертифіковане рішення у німецької інженерної компанії, назва якої, як і ціна угоди, не розголошується. У той же час передбачається що у цих модулях знайде застосування і Smartwire - гетероструктурних сонячних панелей власного виробництва.

Фірма має намір представити свою сонячну черепицю на виставці Intersolar Europe, яка пройде в Мюнхені на початку жовтня. Поставки фотомодулів планується почати у другій половині наступного року. Компанія заявляє, що їх спроектує таким чином, щоб фахівці з покрівельних робіт могли їх легко встановлювати і обслуговувати.

"Призначені для інтеграції з дахом фотоелектричні системи, як і раніше, являють собою нішевий продукт», — говорить Гюнтер Ерфурт, генеральний директор Meyer Burger. - З нашою інноваційною сонячною черепицею ми плануємо зробити такі рішення масовими".

Гюнтер Ерфурт також зазначає, що анонсоване розширення модельного ряду є «послідовним кроком в рамках стратегії зростання».

Сьогодні найзнаменитіший виробник сонячної черепиці-. Її фотомодулі, здатні грати роль покрівельного матеріалу, вперше були представлені в 2016 році, а минулої осені Ілон Маск заявив, що його компанія готується випустити модель Solar Roof, яка стане «очевидним продуктом-вбивцею».

На ринку сонячної покрівлі Meyer Burger доведеться конкурувати Tesla, а також такими компаніями як Autarq, Aleo solar, Sunroof, Midsummer, Tejas Borja і Targray.

Meyer Burger нещодавно почала виготовлення власних гетероструктурних сонячних панелей Smartwire на заводі у Саксонії. Як очікується, ці фотомодулі будуть застосовуватися у тому числі на СЕС німецької фірми Next2Sun.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка