Швейцарці побудують у Африці вітрові станції загальною потужністю 1 ГВт

В Гані - державі розташованій у Західній Африці - побудують вітрові електростанції загальною потужністю 1 ГВт.

Про такі плани оголосила швейцарська компанія Nek, передає kosatka.

ВЕС будуватимуть протягом наступних кількох років. Очікується, що на першому етапі буде побудовано вітрові станції загальною потужністю 160 МВт, а на другому етапі – 75 МВт. Nek також хоче побудувати вітрову електростанцію потужністю 200 МВт на ділянці площею близько 58 км2. У районі Айітепа на південному сході Гани компанія розробить проект будівництва ВЕС потужністю 225 МВт.

Реалізація проектів допоможе диверсифікувати електропостачання Гани, в якому переважає теплова енергія (близько 2800 МВт), що виробляється великими електростанціями на викопному паливі, а також сприятиме розвитку відновлюваних джерел енергії, зокрема, шляхом створення фонду для сприяння фінансуванню.

За даними Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), гідроенергетика займає друге місце зі встановленою потужністю 1580 МВт. Однак на виробництво гідроенергії сильно впливають "мінливі гідрологічні умови", такі як зниження річкового стоку. Тому уряд цієї західноафриканської країни повинен покладатися на альтернативні джерела, такі як сонячна і вітрова енергія, для забезпечення електрикою населення.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка