Швейцарський стартап розробив батарею для електрокарів з негорючим електролітом і запасом ходу до 1000 км

Швейцарський стартап Innolith розробив акумуляторну батарею, яка забезпечать запас ходу електромобілів до 1000 км.

Новинка з неорганічним негорючим електролітом(Inorganic Battery Technology) має енергетичну щільність 1000 Вт-год/кг, що вчетверо перевершує актуальний показник у серійних електромобілях, передає itc.ua.

Крім високої енергетичної щільності, яка дозволяє виготовляти більш компактні, легкі і в той же час «ємні» акумулятори, нова технологія суттєво знижує собівартість батарей завдяки відмові від дорогих матеріалів.

До того ж неорганічний електроліт на відміну від органічного не схильний до займання. Відповідно, під час аварії електромобіль з батареєю Innolith не буде палати, як свічка. Батареї з негорючим електролітом зможуть витримувати до 55,000 повних циклів заряду/розряду, що за даними виробника на порядки вище, ніж у існуючих аналогів.

Перша модель батареї Grid-Scale Power Battery, виготовлена за цією технологією, вже працює в електромережі американської компанії PJM в якості резервного та балансуючого джерела енергії GridBanks, зібраного у звичайному вантажному контейнері.

Innolith запустить пілотне виробництво своїх батарей у Німеччині, після чого збирається ліцензувати технологію найбільшим виробникам батарей електромобілів. Як зазначають у компанії, на запуск серійного виробництва батарей нового типу знадобиться 3-5 років.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: