Швейцарія виділяє $488,5 млн на підтримку встановлення сонячних електростанцій в 2022 році

Федеральна рада Швейцарії виділила 450 мільйонів швейцарських франків (488,5 мільйона доларів) на підтримку встановлення сонячних електростанцій. Одноразова виплата покриває близько 20% інвестиційних витрат в залежності від продуктивності фотоелектричної системи, пише PV-magazine.

Цього року для одноразового платежу вже зареєстровано понад 18 000 фотоелектричних систем загальною потужністю близько 360 МВт. Це приблизно на 25% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Реєстрацій у третьому кварталі було на 40% більше, ніж за аналогічний період роком раніше, і лише у вересні було зареєстровано понад 2000 фотоелектричних систем.

За даними швейцарської влади, всі системні оператори, які подали заявки на фотоелектричні системи потужністю не більше 100 кВт, отримають гарантію одноразової виплати під кінець року. Лише в цьому році близько 26 000 фотоелектричних систем такого розміру мають бути субсидовані. Їх загальна потужність сягне близько 350 МВт.

Швейцарія також підтримує великі фотоелектричні системи з потужністю 100 кіловат або більше за рахунок одноразової виплати GREIV. У 2021 році фінансування отримали близько 500 великомасштабних систем загальною потужністю 168 МВт. Таким чином, усі заявки, які були подані в повному обсязі до кінця жовтня, мають бути затверджені.

Згідно з останніми даними Міжнародного агентства з відновлюваної енергетики, наприкінці минулого року в альпійській країні була встановлена ​​фотоелектрична потужність близько 3,11 ГВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка