Швецька компанія встановить хвильову електростанцію у Марокко

У Марокко встановлять хвильову електростанцію для забезпечення енергопотреб порту.

Проект реалізує швецька компанія Eco Wave Power, яка виграла конкурс Smart Port Challenge, створений для пошуку проривних рішень, що полегшують транзит у портах країни, передає powerengineeringint.com

Премія, присуджена Eco Wave Power, становить 11 000 доларів, а також можливість для Марокко стати центром тестування та впровадження нової технології.

"Ми дуже зацікавлені у марокканському енергетичному ринку, - каже Інна Браверман, засновник і генеральний директор Eco Wave Power. - Сподіваємося, що визнання на конкурсі Smart Port Challenge в Марокко стане початком довгострокової співпраці».

Конкурс відбувався віртуально. Після подачі заявок сімома фіналістами Eco Wave Power була визначена як одна з трьох переможниць.

"Рішення Eco Wave Power дуже перспективне для задоволення потреб порту у тому, щоб утвердитися у якості енергетичного хаба і внести свій вклад у зелену конверсію морського і глобального транспортного ланцюга», - заявив один з членів журі, доктор Мікаель Лінд з Дослідницького інституту Швеції, вітаючи енергетичну фірму з отриманням премії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка