Швеція долучиться до створення українського Фонду енергоефективності

Про плани створення в Україні Фонду з підтримки енергоефективних проектів у жовтні оголосив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час зустрічі з представниками міжнародних донорських організацій, що працюють у сфері енергоефективності. Очікується, що Фонд створять вже у 2016 році. 

Нещодавно стало відомо, що Україна запросила Швецію долучитись до створення Фонду енергоефективності. У свою чергу Королівство Швеція схвально оцінило проведення реформ в енергетичній галузі України, повідомляє «Україна комунальна»

«Ми дуже зацікавленні у вивчені шведського досвіду та розраховуємо на експертну й технічну допомогу у впровадженні енероефективних заходів», - зазначив Зубко. 

Окрім того, Зубко нагадав, що зацікавленість в участі у Фонді енергоефективності вже висловив німецький уряд, який долучався до розробки його концепції.

«Ринок енергоефективності України складає приблизно 55 млрд євро. Ми створюємо прозорі і зрозумілі умови для приходу і роботи інвесторів в галузі енергоефективності», - сказав він.

Зубко нагадав, що вже прийнято закони про енергосервісні компанії, про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, які надають умови для розвитку ринку енергоефективності. На черзі - прийняття законів про житлово-комунальні послуги та комерційний облік, а також про енергоефективність будівель.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка