Шведи винайшли кишенькову електростанцію на воді і солі для зарядки ґаджетів

Шведська компанія MyFC пропонує заряджати ґаджети за допомогою інноваційного пристрою JAQ. Анонсували новинку на CES-2016 – Міжнародній виставці побутової електроніки, що пройшла у Лас-Вегасі на початку січня.

Мініатюрний зарядний пристрій JAQ має параметри 126х22х76 мм і важить 190 грамів. Його не треба вмикати в розетку, адже він працює на паливних елементах. У кишеньковому пристрої використовується солона вода і кисень для перетворення хімічної енергії в електричну, якою можна заряджати акумулятор телефону.

Зарядний пристрій складається зі схожого на кредитну картку картриджа Power Card, що містить воду і сіль, та приймального блоку розміром зі смартфон. Для зарядки ґаджет треба просто підключити до блоку за допомогою стандартного кабелю USB. Повідомляє ресурс elektrovesti.net.

Один картридж JAQ має ємність 1800 мАч - цього цілком достатньо, щоб зарядити iPhone 6S чи Samsung Galaxy S6. Також за допомогою пристрою на паливних елементах можна заряджати планшети, але для цього потрібно кілька картриджів. Картриджі з солоною водою можна використовувати тільки один раз. Після використання вони перестають підтримувати хімічні реакції, необхідні для вироблення електроенергії.

Пристрій JAQ буде готовий до продажу вже цього року. MyFC сподівається щомісяця поставляти клієнтам певну кількість енергетичних картриджів. Індивідуальні картриджі також будуть у продажу за ціною близько 1,50 долара за штуку.

З наступного року картриджі планують зробити на 100% утилізованими.

На думку творців Jaq, користувачеві, який буде знаходитися тривалий час без доступу до електричної мережі, потрібен запас в 10-20 картриджів. Завдяки цьому його ґаджет працюватиме в найвіддаленіших від цивілізації місцях.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: