Шведський автовиробник буде продавати квоти на викиди парникових газів

Шведський автовиробник Volvo продаватиме квоти на викиди парникових газів.

Компанія має намір наслідувати приклад Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, в якому країни торгують квотами на емісію парникових газів, передає popmech

Так автовиробник має намір допомогти конкурентам, які не випускають достатньо електромобілів і гібридів. У Volvo впевненені, що їм не загрожують штрафи за перевищення встановлених лімітів за рівнем викидів для нових проданих автомобілів.

З 1 січня 2021 року у Євросоюзі набуде чинності нова вимога щодо рівня викидів для проданих нових автомобілів — середній показник з усього модельного ряду не повинен перевищувати 112 грамів вуглекислого газу на 1 км пробігу. Досягти нормативних показників можна за рахунок випуску електромобілів і гібридів, але далеко не всі автовиробники на даний момент мають такі моделі у своїй лінійці.

«Volvo активно розвиває гібридні моделі і почав випуск першого у своїй історії серійного електромобіля (ним став показаний влітку 2019 року кросовер Volvo XC40 Recharge P8), - заявила The Financial Times фінансовий директор Volvo Карла де Гейзелер. – Ми вкладемося у нові вимоги і навіть зможемо допомогти конкурентам».

У 2020 році третина всіх проданих нових Volvo була з гібридними двигунами. До 2025 року швецький автовиробник має намір знизити загальну кількість викидів вуглекислого газу з розрахунку 40% на один автомобіль і до 2040 року стати компанією з нульовим впливом на екологію.

Наразі квотами на викид вуглекислого газу торгує Tesla, яка випускає лише електромобілі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка