Шведи спільно з Microsoft створять хмарну платформу, яка забезпечить 100% попиту енергією з альтернативних джерел

Шведська енергетична компанія Vattenfall об'єдналася з Microsoft для розробки цифрового рішення з оптимізації управління енергосистемами і отримання інформації про їх стан на погодинній основі.

Проект дозволить постачальникам енергії бути в курсі рівня попиту на відновлювану енергію і вживати заходів щодо його задоволення за рахунок використання альтернативних джерел.об'єднує, передає ТАСС

"Багаторічний досвід і технології Vattenfall в енергетиці, а також хмарна платформа Microsoft дадуть можливість змінити динаміку виробництва та споживання відновлюваної енергії та забезпечити 100% попиту енергію з альтернативних джерел», - зазначив представник шведського підрозділу Microsoft Деніел Акенин.

Рішення буде працювати на основі хмарної платформи Microsoft Azure, призначеної для Інтернету речей (IoT), де буде акумулюватися вся актуальна інформація про стан активів мережі. В якості джерел вхідних даних будуть використані показання розумних лічильників, а також характеристики вітряних і сонячних електростанцій, що реєструються датчиками.

Microsoft має нульовий баланс викидів вуглецю з 2012 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка