Шрі-Ланка забороняє імпорт пластику в країну

Шрі-Ланка заборонить ввезення більшості пластмасових виробів, щоб захистити диких слонів та оленів, які помирають, поїдаючи пластикові відходи. Пластик на звалищах Шрі-Ланки є основним вбивцею слонів. При розтині часто виявляється, що кілограми пластику знаходяться в шлунках тварин, які померли після пошуку корму на звалищах, інформує france24.

Міністр навколишнього середовища Махінда Амаравіра повідомила, що в парламенті розробляється законопроект, який забороняє імпорт пластикових товарів, в тому числі поліетилену, які потрапляють на звалища. Офіційні особи заявили, що його представлять найближчим часом.

Шрі-Ланка вже заборонила виробництво і імпорт небіорозчинного пластика, який використовується для упаковки продуктів харчування і пакетів для покупок з 2017 року.

Під загрозою зникнення нині дикі слони, що охороняються в Шрі-Ланці законом, хоча зіткнення з фермерами призводять до важких втрат з обох сторін. Президент Готабая Раджапакса дав чиновникам, які займаються дикою природою, два роки на реалізацію плану зі скорочення конфлікту між людьми і слонами, що забрав життя 607 слонів і 184 чоловік з минулого року.

Заборона на імпорт буде поширюватися в основному на іграшки та речі домашнього вжитку.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка