Шотландські острови перейдуть на відновлювану енергію за допомогою цифрового двійника

Шотландський архіпелаг Оркнейські острови трансформує енергетичну інфраструктуру за допомогою цифрового двійника 5g.

Проект розроблений університетом Херіот-Ватта (HWU) передбачає створення реалістичного симулятора з ключовими активами, пов'язаними з надшвидкою мережею 5G, передає energosmi.

Передбачається, що тривимірна модель Оркні враховуватиме різні елементи енергетичної системи архіпелагу, наприклад, відображатиме точки зарядки електромобілів, побутові акумулятори, турбіни і генератори енергії.

"Система покаже людям, що можна витягти з віртуального світу і перетворити у фізичну реальність, допомагаючи громадам процвітати з використанням поновлюваних технологій», — пояснює Девід Річардсон, головний виконавчий директор компанії Heriot-Watt.

"Це буде інструмент взаємодії, який допоможе людям зрозуміти, як вони можуть допомогти острову максимізувати використання поновлюваних джерел енергії і, в кінцевому підсумку, досягти вуглецево-нейтрального майбутнього", - пояснив Девід Річардсон.

Очікується, що проект триватиме три місяці і матиме на меті створити сучасну систему розподілу енергії для підвищення ефективності роботи, зниження споживчих витрат та інтеграції поновлюваних джерел енергії. Взявши за основу нові концепції "розумного міста" і "розумної мережі", HWU сповнений рішучості зробити Оркні "розумним островом".

"З огляду на досвід Шотландії у галузі відновлюваних джерел енергії, технологія 5G стане невід'ємною частиною створення інтелектуальних енергетичних систем, - зауважив міністр енергетики, комунікацій і островів Шотландії Пол Вілхаус. - Цей захоплюючий проект демонструє, як технологія 5G може допомогти нашим острівним громадам на шляху до вуглецево-нейтрального майбутнього».

Розробники сподіваються, що перетворення енергетичної інфраструктури Оркні стане об'єднуючим закликом до інших районів Шотландії, щоб почати подібний експеримент.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: