Шотландія поступово відмовиться від бензинових і дизельних авто до 2032 року

Уряд Шотландії оголосив про поетапну відмову від нових бензинових і дизельних автомобілів до 2032 року. Таке рішення на 8 років випереджає аналогічні плани Великобританії, пише The Independent.

Перший міністр Шотландії Нікола Стерджен створила план «масового збільшення» кількості зарядних станцій для електромобілів та розробила пілотні проекти, що мають заохотити населення пересісти на електричний транспорт. Також найближчим часом шотландська траса А9 має стати першою повністю забезпеченою електричною інфраструктурою.

«Наша мета – позбутися як легкових автомобілів, так і фургонів на бензині і дизелі до 2032 року, – зауважила міністр». 

Крім того, у Шотландії створять фонд інновацій, що займатиметься розв’язанням проблем, пов'язаних з кліматичними змінами.

В липні Великобританія оголосила про намір відмовитися від нових бензинових і дизельних авто до 2040 року. Таким чином у країні сподіваються знизити рівень забруднення навколишнього середовища. Всю транспортну систему Лондона планують зробити «чистою» до 2050 року. А таксі в столиці Великобританії матиме нульові викиди вже до 2033 року.  Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка