Шотландія отримала 97,4% електроенергії з відновлюваних джерел

У 2020 році Шотландія отримала 97,4% електроенергії з відновлюваних джерел.

Про це свідчать шові дані, опубліковані компанією Scottish Renewables, передає mind.ua

Споживання відновлюваної електроенергії зросло на 8% у порівнянні з 2019 роком.

«Амбітні цілі Шотландії щодо зміни клімату стали величезним стимулом для галузі до розширення використання відновлюваних джерел енергії, і тільки за останні 10 років ми більш ніж утричі збільшили виробництво електроенергії з ВДЕ, що досить, щоб забезпечити електроенергією еквівалент понад сім мільйонів домашніх господарств», - сказала виконавчий директор Scottish Renewables Клер Мак.

«Проекти у галузі ВДЕ у Шотландії щороку скорочують викиди десятків мільйонів тонн вуглецю, у них працюють 17 700 осіб, і вони приносять величезні соціально-економічні вигоди громадам по всій країні, – каже вона. - Промисловість і уряд повинні продовжувати працювати разом для вирішення існуючих проблем, якщо ми хочемо повністю реалізувати наш потенціал, досягти нульового рівня до 2045 року».

Обсяг виробленої «зеленої» електрики досягнув у 2020 році 31,8 ТВт-год, що на 4,2% більше за показник 2019 року. Майже три чверті (73%) отриманого ресурсу були створені за допомогою вітрогенерації.

Шотландія встановила собі одну з найбільш амбітних цілей у сфері зміни клімату у світі і запланувала досягти нульових викидів до 2045 року.

Шотландія не досягла своєї мети на 2020 рік по генерації 100% усієї спожитої енергії за допомогою відновлювальних джерел енергії (ВДЕ). Ця мета була поставлена ​​у 2011 році, коли ВДЕ забезпечили 37% попиту на електроенергію в Шотландії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка