Школа на Полтавщині встановила дві сонячні станції

У Кременчуці(Полтавська область) загальноосвітня школа No2 встановила дві сонячні електростанції.

Проект реалізували у рамках  виконання програми партисипаторних практик "Громадський бюджет-2019", передає Kremenchug.pl.ua

На території школи встановлені автономна і мережева сонячні електростанції загальною потужністю 35 кВт. Згенерованої СЕС електроенергії вистачає на роботу електроприладів, а також освітлення приміщень навчального закладу та подвір’я.

Вуличне освітлення включається автоматично з настанням сутінків. Незабаром за рахунок енергії сонячних панелей будуть освітлюватися і зупинки громадського транспорту, прилеглі до навчального закладу.

Електроенергія в школі використовується в залежності від часу доби і погодних умов. Ефективність роботи сонячної електростанції можна відстежувати в онлайн-режимі.

Торік «сонячний» проект  Кременчуцької школи No2 переміг у міському конкурсі завдяки голосам мешканців мікрорайону та колективу школи. Кошти на реалізацію навчальний заклад отримав з міського бюджету.

У попередні роки на енергетичні потреби загальноосвітнього закладу No2 з міського бюджету виділялося понад 100 тис. гривень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка