Оновлена школа на Дніпропетровщині економитиме 50% тепла

У Жовтих Водах(Дніпропетровська область) навчально-виховний комплекс N6 "Перспектива" економитиме до 50% тепла завдяки комплексній термомодернізації.

У навчальному закладі, який жодного разу капітально не ремонтували за майже 30-річну історію, в ході реконструкції з’явилась нова утеплена покрівля, яскравий утеплений фасад та унікальні вікна з підвищеним енергозбереженням, передає mnenie.dp.ua.

"Раніше під час дощів протікав дах, старі вікна розпадалися, - згадує мама учня НВКN6 Вікторія Азарова. - Стан будівлі був вкрай незадовільним".

Зараз на навчально-виховному комплексі з’явилась нова модернізована та утеплена покрівля облаштована водовідводами з підігрівом. 

У навчальному закладі замінили старі вікна на енергозберігаючі з підвищеною звуко- та термоізоляцію, вони добре відбивають сонячне світло. «Закуповували такі вікна спеціально за кордоном», - зазначають у НВКN6.

На даний момент фасад будівлі утеплюють та покривають кожну стіну яскравою кольоровою плиткою – бірюзовою, зеленою, жовтою та рожевою. 

"Завдяки коштам, виділеним із обласного бюджету, місто стало на шлях термомодернізації, – зазначає міський голова Жовтих Вод Володимир Абрамов. - Капремонт НВК No6 дозволить значно економити тепло - до 50%, на додачу, заклад стане красивим та яскравим".

У 2017 році рішенням обласної ради було виділено кошти на реконструкцію понад 25 навчальним закладам Дніпропетровської області, серед яких і найбільша у Жовтих Водах школа НВК No6 "Перспектива", говорить депутат обласної ради від м. Жовті Води Дмитро Чорний. 

«Капітальний ремонт у навчальному закладі розпочали наприкінці червня минулого року, - розповідає він. - Зараз зовнішні роботи майже завершено, почалася реконструцкія внітрішніх приміщень, а навесні будуватимемо сучасний пришкільний стадіон».  

Згідно з планими, НВК N6, у якому навчається майже тисяча учнів та учасників різноманітних гуртків, відкриє двері 1 вересня 2018 року. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка