Шарм-Еш-Шейх заборонив продаж пластикових пакетів і посуду

З січня 2020 року на єгипетському курорті Шарм-Еш-Шейх заборонили ресторанам, магазинам, аптекам і ринкам використовувати пластикові пакети і посуд, які не розкладаються.

Таким чином, місто на березі Червоного моря намагається зменшити кількість відходів, передає ria

Примітно, що упаковку та столове приладдя з пластику забороняється використовувати і при обслуговуванні туристів під час екскурсій і морських прогулянок. Наразі у Шарм-Еш-Шейху дозволені лише пластикові пакети для збору будівельного сміття.

На пляжах ізраїльського Ейлата також з 2020 року заборонено використовувати одноразовий посуд і тару з будь-якого матеріалу, включаючи пластик, алюміній, картон і папір, які не призначені для повторного застосування. Порушникам екологічної дисципліни загрожує штраф до 730 шекелів (близько 210 доларів).

За оцінкою екологів, джерелом не менше 60% відходів на місцевих пляжах є туристи, які"безвідповідально залишають своє сміття, включаючи пляшки, одноразовий посуд, поліетиленові пакети і недопалки".

Раніше подібні заходи були введені і на єгипетському курорті Дахаб.

Тим часом, у Хургаді, де подібна заборона була введена влітку 2019 року, "шкідливі" пакети повернулися в обіг.

У місцевої влади закінчився запас паперових і тканинних сумок, закуплених на гроші спонсорів, кажуть експерти. Ця "біотара", як альтернатива пластику, безкоштовно поширювалася у магазинах і на ринках, особливо під час показових екологічних акцій. У січні міська влада припинила перевірки магазинів і перестала стягувати введені у серпні 2019 року штрафи за використання нерозкладаних пакетів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка